Zvířecí urna Verona - Rose 0,5l
Keramická urna Verona má sametový, třpytivý povrch v červené barvě bez motivu.
Zvířecí urna Verona - Rose 0,5l
Keramická urna Verona má sametový, třpytivý povrch v červené barvě bez motivu. Více
Kode: V65-500-6090
Keramická urna Verona
má sametový, třpytivý povrch v červené barvě bez motivu. A jsou specifické svou jednoduchostí a elegancí. Urna je vhodná pro popel zvířátka do 10 kg.
Tradice a ruční výroba
Keramika má dlouhou tradici a je odjakživa oblíbeným a žádaným materiálem, který díky své přírodní povaze je považován za ekologický a udržitelný. Naše urny z keramiky jsou pečlivě ručně vyráběné z kvalitní hlíny a vypalované při nízkých teplotách.
Hlavní Parametry
- Materiál: Keramika
- Barva: Červená
- Objem: 0,5l
- Rozměry: (V x Š) 11,5 x 8,5 cm
Parameter
| Material | Keramik |
|---|---|
| Farbe | Rot |
| Dekorart | Ohne Motiv |
| Motiv | Ohne etwas |
| Höhe | 11,5 cm |
| Breite / Durchmesser | 8,5 cm |
| Gewicht des Tieres | Do 10kg |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Volumen | 0,5 l |
| Form |



