Zvířecí urna Herz - Bílá 0,5l
Keramická urna Herz má sametový třpytivý povrch v bílé barvě a je ve tvaru srdce.
Zvířecí urna Herz - Bílá 0,5l
Keramická urna Herz má sametový třpytivý povrch v bílé barvě a je ve tvaru srdce. Více
Kode: V58-500-6060
Keramická urna Herz
má sametový třpytivý povrch v bílé barvě a je ve tvaru srdce. Tato unra je bez motivu. Urna je vhodná na popel zvířátka do 10kg.
Tradice a ruční výroba
Keramika má dlouhodobou tradici a je odjakživa oblíbeným a žádaným materiálem, který díky své přírodní povaze je považován za ekologický a udržitelný. Naše urny z keramiky jsou pečlivě ručně vyráběné z kvalitní hlíny a vypalované při nízkých teplotách.
Hlavní Parametry
- Materiál: Keramika
- Barva: Bílá
- Objem: 0,5l
- Rozměry: (V x Š) 8 x 15 cm
Parameter
| Material | Keramik |
|---|---|
| Farbe | Weiß |
| Dekorart | Ohne Motiv |
| Motiv | Ohne etwas |
| Höhe | 8 cm |
| Breite / Durchmesser | 15 cm |
| Gewicht des Tieres | Do 10kg |
| Gewicht | 0,6 kg |
| Volumen | 0,5 l |
| Form |



