Mini-Keramikurne Cleo - Grün
Die Mini-Keramikurne Cleo mit Kerze hat eine samtige, grüne Oberfläche. Ergänzt wird das Design durch handgemalte Rillen und eine schlichte, elegante Form.
Mini-Keramikurne Cleo - Grün
Die Mini-Keramikurne Cleo mit Kerze hat eine samtige, grüne Oberfläche. Ergänzt wird das Design durch handgemalte Rillen und eine schlichte, elegante Form. Více
Kode: V6887L
Ceramiczna miniurna Cleo
z świeczką ma prosty i elegancki kształt. Miniurnę zdobią ręcznie malowane rowki w kolorze antycznego złota na zielonej, aksamitnej powierzchni. Miniurna jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżeńską męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Zielony
- Pojemność: 0,5l
- Wymiary: (W x S) 12,5 x 9,3 cm
Parameter
| Material | Keramik |
|---|---|
| Farbe | Grün |
| Dekorart | Zierband, Ohne Motiv |
| Motiv | Goldener Streifen |
| Höhe | 12,5 cm |
| Breite / Durchmesser | 9,3 cm |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Volumen | 0,5 l |
| Amtliche Einlage kann eingesetzt werden | ✖ |
| Mit Kerze | Ja |
| Form |



