Keramische Urne Valencia - Gebet
Die Keramikurne aus Valencia hat eine elfenbeinfarbene glasierte Oberfläche, die mit einem goldenen Gebetsmotiv und einem Rand verziert ist.
Keramische Urne Valencia - Gebet
Die Keramikurne aus Valencia hat eine elfenbeinfarbene glasierte Oberfläche, die mit einem goldenen Gebetsmotiv und einem Rand verziert ist. Více
Kode: V6630BH-G
Urna ceramiczna Valencia
ma szkliwioną powierzchnię w kolorze kości słoniowej, ozdobioną złotym motywem modlitwy i obramowaniem. To połączenie jest bardzo subtelne.
Tradycja i ręczna produkcja
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz pożądanym materiałem, który ze względu na swoją naturalność jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonywane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parameter
| Material | Keramik |
|---|---|
| Farbe | Weiß |
| Dekorart | Motiv |
| Motiv | Christlich |
| Höhe | 28 cm |
| Breite / Durchmesser | 20 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Volumen | 4,0 l |
| Amtliche Einlage kann eingesetzt werden | ✔ |
| Form |



