Keramik Mini Urne Triangle - Burgund
Die Miniurne Triangle aus Keramik hat eine matte Oberfläche in einem burgunderroten Farbton und ist mit einem goldenen Band um den gesamten Umfang verziert...
Keramik Mini Urne Triangle - Burgund
Die Miniurne Triangle aus Keramik hat eine matte Oberfläche in einem burgunderroten Farbton und ist mit einem goldenen Band um den gesamten Umfang verziert... Více
Kode: H26301-MI
Ceramiczna miniurna Triangle
Ceramiczna miniurna Triangle ma matową powierzchnię w odcieniu ciemnoczerwonym. Miniurna jest również ozdobiona złotym paskiem wokół całego obwodu. Jej szczególność polega na trójwymiarowym kształcie. Na pokrywce znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, zdjęcie z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której miło wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Czerwony
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parameter
| Material | Keramik |
|---|---|
| Farbe | Rot |
| Dekorart | Zierband, Ohne Motiv |
| Motiv | Goldener Streifen |
| Höhe | 13 cm |
| Breite / Durchmesser | 9 cm |
| Gewicht | 0,22 kg |
| Volumen | 0,5 l |
| Amtliche Einlage kann eingesetzt werden | ✖ |
| Mit Kerze | Ja |
| Form |



